Marka Sorgula

Yurt Dışı Kaynaklı Hibe ve Krediler/Destekler Ne Demektir?

Gelişmekte olan ülkeler için Birleşmiş Milletler,Unesco ,Japon Hükümeti,Avrupa Birliği, Dünya Bankası, Unicef gibi ülke ve uluslar arası kurumların,insani yardım adı altında ihtiyaçlara cevap verebilecek içerikteki projelere 0 oranlarına kadar ekonomik destek sağlamaktadır.Bunların destek süreleri yıl içersinde duyurulmaktadır.Bu tür duyurulara ulaşmak için web sitemizin duyurular bölümünde güncel olarak yayınlanacaktır.

JAPON BÜYÜKELÇİLİĞİ YEREL PROJELERE HİBE PROGRAMI

“Yerel Projelere Hibe Programı (GGP)” Japon Devleti tarafından 1989 yılından beri “Japonya Resmi Kalkınma Yardımı (Japan ODA)” kapsamında gelişmemiş ve gelişmekte olan ülkelerde uygulanmaktadır. Programın amacı temel insani ihtiyaçları karşılamak üzere hazırlanmış kalkınma projelerine yönelik geri ödemesiz bir mali yardım sunmaktır. Program kapsamında 140 ülke ve bölgede yerel proje gerçekleştirilmiştir. Programın Türkiye'de uygulanması ile ilgili anlaşma Japonya ve Türkiye Devletleri arasında 11 Eylül 2000 tarihinde imzalanmıştır. Program bu tarihten itibaren Türkiye'de uygulanmaktadır. Yerel Projelere Hibe Programının mali destekleri, aşağıdaki kriterlere göre projelerin incelenip değerlendirilmesinden sonra sağlanır.

Şirketimizce, web sitemizdeki hizmet talep formu, e-posta ve telefonlar vasıtasıyla tarafımıza ulaşmanız ardından bu konuda ilgili bilgilendirmeler yapılarak, süreç ve ücretlerde mutabık kalınması ve sözleşme imzalanması ardından tarafımızca danışmanlık ve iş takip hizmeti verilmekte

 

Afka Dökümanlar

PDF, WORD, EXCEL

Bizi Tercih Edenler

Afka Dostları

Afka Şubeler

Denizli(Merkez) Ankara Antalya Diyarbakır Erzurum İstanbul Samsun
Design & Application: technoone